O mnie

W 2000 roku ukończyłem Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Staż podyplomowy odbywałem w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Studium Stomatologii w Warszawie.

Od momentu otrzymania dyplomu lekarza dentysty w Warszawie pracowałem w prywatnych klinikach stomatologicznych w stolicy, między innymi przez 6 lat w Centrum Leczenia i Profilaktyki
Paradontozy -Centrum Implantologii Stomatologicznej. Praktyka moja opiera się o wiedzę zdobytą na licznych krajowych i zagranicznych kursach.

Priorytetem zawsze jest dla mnie jakość i estetyka wykonywanej pracy.

Od 2007 roku wszystkie zabiegi wykonuję w powiększeniu korzystając z lup stomatologicznych lub mikroskopu zabiegowego. Rok 2007 to także pierwsze wszczepione implanty oraz przeszczepy tkanek miękkich w leczeniu recesji dziąseł.

Główne obszary moich zainteresowań to kompleksowe leczenie protetyczne, mikrochirurgia stomatologiczna, implantologia, leczenie chorób przyzębia („paradontozy”), endodoncja i szeroko pojęta stomatologia estetyczna. Synteza wiedzy z różnych dziedzin stomatologii pozwala zapewnić najwyższą jakość leczenia. Dobre rezultaty leczenia są źródłem mojej wielkiej satysfakcji.

Poza pracą jestem miłośnikiem aktywności fizycznej szczególnie windsurfingu, pływania i narciarstwa oraz fotografowania.

Z pasją do perfekcji.